Vitajte na  stránkach PFK Piešťany
Motivácia, spolupráca, radosť z hry!

Partneri:

Oznamy:

  • Súťaž pre našich hráčov. Ak ste dostatočne kreatívny a milujete šport, ukážte sa nám. Natočte video, ako doma trénujete, uploadnite ho na facebook alebo youtube a pošlite nám link. Nielen, že inšpirujete spoluhráčov a posilníte si imunitu, možno aj niečo vyhráte :) Zapojte sa.
  • Obdobie 2% začalo. Darujte 2% z príjmov PFK Piešťany alebo našim Prípravkárom. Ďakujeme :) - podporujete tak materiálno-technické zabezpečenie hráčov nášho klubu.
  • Milí hráči PFK Piešťany, kvôli koronavírusu máme na dobu neurčitú zatvorené a ligy sú prerušené. Využite svoj čas a cvičte z domu.
  • Chcete si zahrať futbal s partiou, rezervovať ihrisko či podporiť futbalový klub, začať spoluprácu alebo zorganizovať tímbuilding pre celú firmu? Všetky informácie tu.
  • Prehľad zápasov a turnajov jednotlivých tímov či iné udalosti si pozriete v našom Kalendári.
  • Všetky články nájdete v sekcii Médiá. Fotky si prezriete v našej Galérii.

Prihláste sa na odber noviniek PFK


PIEŠŤANY Počasie

Fotogaléria

Všetky dostupné fotografie z tréningov, turnajov či akcií nájdete i na našej webovej stránke  alebo na sociálnych sieťach. V prípade, že sami vlastníte vizuálny materiál, o ktorý by ste sa chceli podeliť s ostatnými, kontaktujte nás a Vaše fotky uverejníme. Viac v sejcii Fotogaléria.

2 % z daní

Ľudia, ale aj firmy na Slovensku môžu každoročne poukázať určité percento zo svojej zaplatenej dane z príjmov v prospech neziskových mimovládnych organizácií (v našom prípade ide o o.z.). Nejedná sa o daň naviac. Pre viac informácii o 2 % kliknite sem.

Mediálna futbalová škola

Snažíme sa ísť s modernou dobou, a preto sme pre našich hráčov, ale aj nových záujemcov pripravili sériu videí, v ktorých si môžu pozrieť a priamo doma trénovať jednotlivé varianty cvikov. Nájdete ich v našej Mediálnej futbalovej škole.

Eshop (klikni)

http://medaily.mozello.com/

piestany media house audiovizualne sluzby reklama marketing kampane produkcia film rezia prepis vhs digitalizacia pr sales web foto graficke sluzby kamera

Nábor k juniorom PFK Piešťany prebieha celoročne, kontaktujte nás cez formulár.


0
PFK Piešťany © 2019 - všetky práva vyhradené

 .