Piešťanskí kohúti - Prípravka PFK
Motivácia, spolupráca, radosť z hry!

Liga prípraviek

Všetky výsledky našich najmladších na jednom mieste. Sledujte, ako si vedú jednotlivé kategórie U9, U10 a U11.

Považská miniliga

Všetky výsledky našich najmladších v dlhodobej lige, ktorej sme boli iniciátorom na jednom mieste. Sledujte, ako si vedú jednotlivé kategórie U9 ; U10 a U11.

Hráči:

Dochádzku hráčov na tréningoch si môžete pozrieť, poprípade skontrolovať, TU.

Rozpis programu mladých hráčov (tréningy, zápasy, turnaje), ale aj zápasov mužov a iných aktivít PFK, nájdete TU.

Hradenie členských poplatkov za jednotlivé obdobia si skontrolujete TU. Najefektívnejšiou a zároveň najviac transparentnou cestou je nastavenie si trvalého príkazu. V prípade dohody sa dá uhradiť dlhšie obdobie (niekoľko mesiacov) naraz v jednej splátke.

Jednotlivé súpisky hráčov nájdete v nasledujúcich linkoch: U8, U9, U10, U11

Hľadáme nové talenty

Ak ste z Piešťan a okolia mesta a myslíte si, že Vášmu dieťaťu chýba pohyb, prípadne ho vyžaduje viac, skúste ho prihlásiť na futbal ku nám. Čaká Vás profesionálny a ľudský prístup. Koniec koncov - posúďte sami alebo sa spýtajte známych. Deti v kolektíve radi príjmu ďalších kamarátov a zároveň konkurentov v zostave. Svoje deti môžete do prípravky prihlásiť osobne, ale i elektronicky cez formulár umiestnený nižšie na tejto stránke.

Ako s našimi najmenšími pracujeme nájdete i v Mediálnej futbalovej škole :)

Oznamy:

 • Prihláste svoje deti do Letných futbalových kempov a zabezpečte im dostatok pohybu i počas letných prázdnin. Všetky informácie o kempe i možnosť registrácie nájdete tu.

 • Zápis nových hráčov do prípravky prebieha počas tréningových jednotiek. Ak máte záujem zapísať vaše deti, kontaktujte trénerov alebo vyplňte formulár nižšie na stránke.


 • Facebook - Junior

  Máte doma Kohúta?

  Prihláste Vaše dieťa do prípravky!


  *

  *

  *

  *

  *  eshop

  0
  PFK Piešťany © 2018- všetky práva vyhradené

   .