Adam Doktor, tréner U8: Hlavným cieľom je individuálny vývoj zameraný na základné technické zručnosti. Týka sa to rozvoju pohybových, rýchlostných a koordinačných schopností hráča. Hlavná je tiež zábava pri samotnom futbale a záujem o tento šport. V tejto kategórii si hráči vytvárajú návyk na pravidelnú účasť na tréningoch, začínajú medzi sebou spolupracovať (trojuholníkové a štvorcové formácie) a tímovo hrať (pomáhajú iným a zároveň si nechajú pomôcť.

Turnaj v Trnave

Zúčastnené tímy: Spartak Trnava, ETO Gyor, Inter Bratislava, PFK Piešťany, Kalinkovo, Slovan Bratislava, MFK Topvar Topoľčany, Dunajská Streda

Výsledky: 

  • PFK Piešťany - ETO Gyor 2:10 (g. Mikuš, Chnápko) 
  • PFK Piešťany - Spartak Trnava 0:3
  • PFK Piešťany - Inter Bratislava 2:6 (g. Komár, Kysela) 
  • PFK Piešťany -  MFK Topvar Topoľčany 5:1 (g. Studený, Mikuš, Doktor, Mlynár, Borovský).

Zostava PFK Piešťany: Antal, Kysela, Mlynár, Borovský, Berlanský, Studený, Mikuš, Komár, Chnápko, Doktor

Adam Doktor, tréner U8: Zúčastnili sme sa kvalitne obsadeného turnaja v Trnave. S výkonmi našich chlapcov nemôžeme byť spokojní hlavne v úvodnom zápase, kde sme pôsobili ospalým dojmom. V ďalších zápasoch sme predviedli slušnú bojovnosť o výsledok, i keď sme to výsledkovo nezvládli. Oproti nám a naším súperom bolo vidieť, že súper vie, čo chce hrať a naši ,,poniektorí " hráči si robia na ihrisku, čo chcú, a potom len ťažko môžeme hrať vyrovnanú partiu aj proti silnejším družstvám. S posledným zápasom a predvedenou hrou proti Topoľčanom som spokojný. Bol to náš najlepší výkon na turnaji a po výhre nad súperom sme obsadili konečné 7. miesto.

U8

Tadeáš Studený
Tobias Borovský
Marko Schulte
Patrik Mikuš
Oliver Mlynár
Michal Komár
Adam Letko
Max Nguen
Michal Uhrík
Nikolas Gula
Jakub Ertl
Tomáš Chnápko
Zlatko Šálek
Daniel Beseda
Branislav Beseda
Lukáš Kysela
Dominik Doktor
Jakub Hlbocký
Patrik Summer

Adam Doktor – tréner U8

Daniel Budka - asistent trénera


0
PFK Piešťany © 2019 - všetky práva vyhradené

 .