15ŠKF Sereď20022:1702-60
16AFC Nové Mesto nad Váhom20021:1801-30

Hlavní partneri:

...

Zostava 3. kola:   Marek, Hesko, Fodrán, Macek, Gregorovič, Gregorička, Gábor, Franko, Rolinec, Suchý, Šadibol, Varačka, Petényi, Košinár, Badáň, Gvozdenovič

Ján Stachura, tréner:  V treťom kole prišlo konečne víťazstvo. Nerodilo sa však ľahko, ako by mohol napovedať výsledok. Stál proti nám výborný súper s niekoľkými veľmi dobrými individualitami. Myslím, že sme videli nadštandartný zápas na pomery tejto ligy a kategórie. Najmä prvý polčas musel baviť aj nezaujatého diváka. Úvod zápasu z našej strany herne úplne ideálny nebol, boli sme však nebezpeční smerom dopredu, čo sme pretavili do relatívne rýchleho vedenia 3:0 gólmi po pekných rýchlych akciách. Veľmi kvalitne hrajúci súper však zápas rýchlymi dvoma gólmi zdramatizoval. Veľmi ma však teší, že sme sa tentokrát nenechali vyviesť z rovnováhy ako v predchádzajúcom zápase v Komárne a reagovali sme veľmi koncentrovaným výkonom a v druhom polčase pridali ďalšie dva góly po učebnicových akciách a kontrolovali priebeh zápasu. Najviac ma chlapci potešili výkonom v druhom polčase, keď si vzali k srdcu všetky taktické pokyny a preniesli takmer všetko do zápasu, čo veľmi pozdvihlo ich hru. Počas zápasu som bol v určitých veciach možno prehnane kritický, s odstupom času však musím naše družstvo oceniť za tento zápas. Za krátky čas je na družstve vidieť určitý progres aj napriek ešte nie úplne vyhovujúcej tréningovej dochádzke.  Vytvára sa nám kostra ťahúňov po osi Šadibol, Fodrán, Gregorovič, Hesko a každým odohraným polčasom vidieť pokrok aj na mladších chlapcoch zvykajúcich si na hru na veľkom ihrisku.

Výsledky zápasov 2018 / 2019

1. kolo

Piešťany - Partizánske  2:2 (0:1)

Góly: 49. Filip Gregorovič, 59. Filip Fodrán - 11. Matej Valach, 35. Jakub Čangel

2. kolo

Komárno - Piešťany 3:1 (0:1)

Góly: 32. Adam Halász, 34. Dávid Tóth, 37. Dávid Szabó - 11. Filip Fodrán

3. kolo

Piešťany - Šaľa 6:2 (4:2)

Góly: 6. Šimon Petenyi, 10. Filip Košinár, 12., 28., 39., 47. Samuel Hesko - 17., 20. Lukáš Kuman