15FK Slovan Duslo Šaľa20021:60200
16FK TEMPO Partizánske30033:1201-30

Hlavní partneri:

...

Zostava 3. kola:  Maliga - Petényi (Pomajbová) Hlavatý, Urban, Babečka-Hrdina(Vatrt), Kardoš(Čimo), Labat-Vyhlídal(Buček), Daňhel, Modrovič(Chobot)

Cyril Stachura, tréner: Tento zápas sme mali od prvej minúty pod kontrolou. Na bránku súpera sa valil jeden útok za druhým a už v 6. minúte sme vyhrávali 2:0. Naše góly padli po pekných, nacvičených kombináciách. Naši hráči si aj naďalej vytvárali jednú šancu za druhou, ale chýbal nám dôraz a presnosť v zakončení. V defenzíve sme súpera nepustili v prvom polčase k ničomu. Aj druhý polčas sa niesol v podobnom duchu ako prvý. Naším najväčším problémom zostalo premieňanie gólových príležitosti. Po treťom góle sme mali ku koncu zápasu slabšiu desaťminútovku, čo hostia využili na strelenie gólu. Nakoniec si domou nesú veľmi lichotivý výsledok.

Výsledky zápasov 2018/2019

1. kolo

Piešťany - Partizánske  7:1 (4:0)

Góly: 10., 34. Samuel Daňhel, 11., 17. Janko Labat, 60., 70. Martin Modrovič, 62. Tomáš Vyhlídal - 39. Timotej Grznár

2. kolo

Komárno - Piešťany 2:1 (0:1)

Góly: 37. Slavomír Konc, 54. Kornél Hencz - 20. Denis Hrdina

3. kolo

Piešťany - Šaľa 3:1 (2:0)

Góly: 2. Samuel Daňhel, 6. Martin Modrovič, 39. Tomáš Vyhlídal - 64. Matej Búran